فال روزانه امروز دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1398

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1398

فال روزانه متولدین فروردین

اگر فردی حقیقت را از شما پنهان كرده باشد، امروز كه ماه در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه رازها قرار دارد، اطلاعاتی كه شما ازش محروم بودید برایتان فاش می شود. ما برایتان خبرهای خوبی داریم! اطلاعات شما نسبت به پیش آمدهایی كه قرار است اتفاق بیفتد بیشتر خواهد شد. البته خبر بدی هم براتیان داریم و آن خبر این است كه شما باید بیشتر از آنچه كه خودتان تمایل دارید دانسته های خود را بالاتر ببرید. با وجود اینكه سازگاری پیدا كردن با دیدگاه های جدیدتان كار سختی است، ولی شما می دانید كه نادانی و بی خبری خوشبختی نمی آورد.

فال روزانه متولدیناردیبهشت

امروز در حالی كه ماه كامل در یازدهمین خانه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی ملحق می شود، دوستانتان می توانند حسابی شما را شگفت زده كنند. مهم نیست كه شما چه برنامه هایی برای خودتان داشته اید، آنها برنامه های شما را عوض خواهند كرد. سعی نكنید كه در برابر آنها مقاومت كنید، مقاومت كردن غیر ضروری برایتان خیلی هزینه در پی خواهد داشت. در حال حاضر انعطاف پذیر بودن كلید خوشبختی شماست.

فال روزانه متولدینخرداد

امروز یک تغییر جهت جدید ی در محل كار ممكن است به شما برای دنبال كردن موضوعی كه از سال های پیش و دوران نوجوانی بهش علاقه داشته اید آزادی كامل بدهد. اگر این كار شبیه یک مشغولیت و تفریح بی اهمیت به نظر می آید به خودتان نگرانی راه ندهید، برای اینكه حتی جزئی ترین و بی اهمیت ترین دلبستگی ها می توانند در طول زمان تبدیل به كار و حرفه بشوند. الان لازم نیست تمام جزئیات كار را بررسی كنید، فقط بدون اینكه نگران نتیجه كار باشید به دنبال علایق خود بروید.

فال روزانه متولدینتیر

شما امروز چیزی می آموزید كه برای تغییر ذهنتان در مورد یک ت مهم و یا مسائل مذهبی دلیل خوبی بهتان می دهد. حتی اگر مردد هم باشید، ولی برای انتخاب جدیدی كه می تواند زندگیتان را در سالهای آینده تحت تاثیر قرار دهد آمادگی كامل دارید. فقط فراموش نكنید كه این موضوع به پایان كارتان ربطی ندارد. هر موقع كه شما اطلاعات جدید گرفتید، همان موقع باید نظر خود را عوض كنید.

فال روزانه متولدینمرداد

ماه در هشتمین خانه شما یعنی خانه امكانات مالی قرار دارد و حالا شما خیلی نگران مسائل مالی خود بوده و استرس دارید. اگر شما خرید یا سرمایه گذاری ای داشته اید كه دیگران را هم به دردسر انداخته اید، نباید از زیان موضوع به سادگی بگذیرد و باید حتما مشكلات را حل كنید. ریسک كردن هم به نفع خودتان خواهد بود و هم برای شریكانتان فایده خواهد داشت.

فال روزانه متولدینشهریور

كسی كه شما همیشه بهش وابسته بودهید امروز زیاد قابل اطیمنان نیست، بنابراین بهتر است كه امروز خودتان مراقب اوضاع باشید. اگر شما زیاد به دیگران متكی هستید، اگر امروز برای شما كاری نكردند، نگران نشوید. به جای اعتراض كردن و غر زدن به دیگران، بر روی چیزهایی كه می توانید تغییرشان دهید تمركز كنید، چرا كه ممكن است آنها دست به عمل اشتباهی بزنند.

فال روزانه متولدینمهر

امروز شما در حالی كه به درخواستی كه یک نفر برای كمک از شما كرده است جواب می دهید، زندگیتان از یكنواختی در می آید. ماه كامل در شششمین خانه شما یعنی خانه جزئیات قرار دارد و شما را ترغیب می كند كارهایتان را با روش های قدیمی خود انجام دهید. ولی شما باید روشی مخالف را در پیش بگیرید تا بتوانید در مدت زمان كمتر كارهای بیشتری را انجام بدهید.

فال روزانه متولدینآبان

شما امروز برای شركت كردن در مسابقات تفریحی آمادگی دارید، با وجود اینكه شانس كمی دارید و باید به همان بسنده كنید. شما امكان شركت كردن در ورزش های تیمی را دارید، اما نیاز شما به تفریح كردن باعث بروز اتفاقات دیگری می شود. هر چیزی كه امروز لبخند را به صورت شما می نشاند را نباید دنبال كنید. به جای اینكه برای همكارانتان كارهایی كه می خواهید انجام دهید را توضیح بدهید و با این كار وقت تان را تلف كنید، فقط دست به كار شده و كاری را كه می خواهید انجام دهید.

فال روزانه متولدینآذر

امروز یک ناراحتی و مشكل كوچک در خانه شما را از انجام دادن مسئولیت های شغلی تان دور می كند. اما موقعیت های شغلی شاید به شما فرصت و زمان كافی ندهد كه به مسائل شخصیتان بپردازید. ماه كامل در چهارمین خانه شما یعنی خانه امنیت و آسایش می تواند مسائل اصلی و بنیادی شما را تغییر بدهد. اگر شما یک بار خودتان را با اتفاقات پیش آمده هماهنگ كنید، همه چیز راحت تر تغییر می كند.

فال روزانه متولدیندی

شما امروز احساس خیلی خوبی دارید. اگرچه اعتماد به نفس داشتن نشانه مثبت اندیشی است، اما شاید این موضوع برایتان كمی دردسر ایجاد كند. مشكل اینجاست كه شما بیش از اندازه به خود اطمینان دارید، این موضوع باعث شده كه زیاد كار نكنید و تنبلی شما باعث نامنظمی و آشفتگی در كارهایتان شده است. حتی اگر می دانید با كمتر كار كردن هم ممكن است به چیزهایی كه می خواهید برسید، ولی نباید این كار را بكنید.

فال روزانه متولدینبهمن

امروز ماه كامل و اورانوس در دومین خانه شما یعنی خانه پول و مسائل مالی در یک امتداد قرار گرفته اند. گفتن اینكه چه روشی مشكلات مالی شما را حل می كند كار سختی است، چرا كه برای از بین بردن نیازهای مالیتان باید قدری نسبت به دیگران بی تفاوت باشید. شما برای انجام دادن كارهایی كه مطمئنید می خواهید انجام دهید تا چند روز وقت كافی نخواهید داشت. یافتن روشی درست برای متعادل كردن و سازگار كردن نیازهای تان با نیازهای افراد دیگر امری حیاتی است.

فال روزانه متولدیناسفند

شما به اندازه كافی خودتان را از دیگران مخفی كرده اید. حالا زمان این فرا رسیده كه آنها بفهمند شما چه كسی هستید و چه چیزهایی برایتان مهم است! فكر نكنید كه چه چیزهایی برای آنها خوب است. حتی از اطرافیانتان درخواست نصیحت نكنید و نظرشان را نپرسید، برای اینكه جوابی كه بهتان می دهند هیچ كمكی به شما نمی كند. عمل كردن طبق برنامه های خودتان نه تنها شما را به اهدافتان نزدیکتر می كند، بلكه دیگران را نیز از توانایی شما مطلع می سازد.

منبع: میهن فال

فال روزانه سه شنبه 23 مهر 1398

فال روزانه دوشنبه 22 مهر 1398

فال روزانه یکشنبه 21 مهر 1398

كه ,فال ,روزانه ,خانه ,كار ,كردن ,فال روزانه ,شما را ,خانه شما ,كه شما ,یعنی خانه ,روزانه امروز دوشنبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fogfilmlicu novingpc storepars kiamsnag81 stelketkhincomm koonkoriha3 sggmarket mapgadesi aajayeb dlsoren