فال روزانه امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398

فال روزانه امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398

فال روزانه متولدین فروردین

هم اکنون بهرام (سیاره بخت شما) کمی غیر قابل کنترل شده است و شما را به عملی ترغیب می کند که ممکن است به زودی باعث پشیمانی تان شود. شاید شما واقعا باور کرده باشید که روش بهتری برای انجام دادن کارهایتان دارید، در حالیکه فقط کارها را خرابتر می کنید. امروز کمی خویشتنداری (فقط کمی) باعث موفقیت شما خواهد شد؛ به شرط اینکه کمی اهل ریسک کردن نیز باشید.

فال روزانه متولدیناردیبهشت

امروز تمرکز کردن بر روی وظایفتان برایتان خیلی سخت شده است، برای اینکه ونوس سیاره بخت شما وارد پنجمین خانه تان، یعنی خانه شادی و بازی می شود. اگرچه شما عادت ندارید از زیر بار مسئولیت هایتان فرار کنید، ولی امروز وسوسه می شوید که این کار را بکنید! به خاطر تمام امکانات هیجان انگیزی که دیگران دارند، بیش از اندازه خود را عصبانی نکنید؛ همیشه ضرب المثل <<مرغ همسایه غاز است>> را به خاطر داشته باشید!

فال روزانه متولدینخرداد

امروز شما به راحتی نمی توانید بفهمید که در فکرتان چه می گذرد، چرا که سیاره بخت شما یعنی عطارد توسط اورانوس سرگردان و نپتون رویایی به جنب و جوش واداشته شده است. شما می توانید در یک لحظه خیلی پرتحرک شوید و لحظه بعد انقدر آرام می شوید که دلتان می خواهد به خانه رفته و همه چیز را فراموش کنید. متاسفانه بی تحرکی و سستی روشی عاقلانه و منطقی نیست! پس تصمیم خود را بگیرید و بعد تا جایی که می توانید آن تصمیم را پیگیری کنید.

فال روزانه متولدینتیر

هم اکنون شما مجبورید که به میزان انرژی و توانایی های خود توجه کنید، برای اینکه شما به خاطر سریع کار کردن خودتان را خسته کرده اید. مطمئن شوید که خشم بروز داده نشده شما را به سمت انجام دادن کارهای خطرناک سوق نمی دهد. قبل از اینکه دست به کار احمقانه ای بزنید، دلایل خود را بررسی کنید. کمی آینده نگری داشتن شما را از پشیمانی فردا نجات می دهد.

فال روزانه متولدینمرداد

با وجود اینکه شما اهمیت پس انداز کردن را درک کرده اید، ولی هنوز بی دلیل پول خرج می کنید و این خیلی ناراحت کننده است. حتی گر افرادی دور و برتان هستند که در مسائل مالی به آنها تکیه می کنید و از نصایح شان استفاده می کنید؛ اکنون زیاد به حرفهایشان گوش ندهید، برای اینکه امکان دارد شما را به مسیر درستی هدایت نکنند. این موضوع واقعا موضوع پیچیده ای نیست: پس وقتی که حق انتخاب دارید، چیزهایی را که اصلا لازم ندارید نخرید!

فال روزانه متولدینشهریور

حالا که ونوس دوست داشتنی در نشانه شما قرار دارد تابستان شما باید کمی بهتر شده باشد. با وجود اینکه شما دوست دارید تفریح کنید، ولی هنوز هم قبل از اینکه به تفریح کردن مشغول شوید می توانید به دلایل خود برای کار کردن فکر کنید. طبیعتا شما نباید از زیر بار مسئولیتهایتان فرار کنید، اما اگر در نهایت اعتراف می کنید که داشتن یک سرگرمی مناسب نیز فعالیت سالمی است، بنابراین برای امروز اینگونه برنامه ریزی کنید.

فال روزانه متولدینمهر

امروز ونوس (سیاره بخت شما) در حالیکه باعث می شود بیشتر رویاپردازی کنید، وارد دوازدهمین خانه شما، خانه رویاها و تخیلات می شود. تخیلات شما امروز بیشتر از اینکه منبع الهام وخلاقیت بشوند و بیشتر از اینکه سازنده باشند مخرب هستند و تفکرات احمقانه تان شاید فقط توسط خودتان پذیرفته بشوند! براساس هر هوا و هوسی که به ذهنتان می آید عمل نکنید و اول به نتایج کارتان فکر کنید!

فال روزانه متولدینآبان

امروز احساسات شدید شما می تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات ناراحت کننده ای شود، مخصوصا اگر شما از دست افراد دیگر عصبانی شوید و احساسات خود را با آنها درمیان نگذارید. اگر شما به دوستانتان بگویید که در فکرتان چه می گذرد اولین قدم را برداشته اید، اما اگر هیچ کاری انجام ندهید احتمال ندارد مشکل رفع بشود. این سخن به معنی این نیست که شما مجبورید که هر چیزی آنها گفتند قبول کنید. به جای یک عملکردشتابزده، استفاده کردن از استراتژی ای که برای حل کردن مشکلات بلند مدت استفاده می شود، بیشترین فایده را خواهد داشت.

فال روزانه متولدینآذر

در حالیکه شما در حال تکمیل کردن یک پروژه هستید و پشت سر هم در کارتان تاخیر به وجود می آید، باید صبر و حوصله خود را حفظ کنید. در حالیکه عدم پیشرفت کارهایتان شما را بی طاقت و یا حتی مستأصل می کند که به اجبار کارتان را انجام دهید، باعث می شود ناامیدی شما نیز بیشتر بشود. اما تصمیم نگیرید که کارهای جسورانه انجام دهید، برای اینکه هم اکنون این کار حرکت خوبی نیست. تشخیص دادن اینکه دیگر دیدگاه های شما از رده خارج شده اند، دلیل خوبی به دست شما می دهد که کمی بیشتر صبر کنید.

فال روزانه متولدیندی

شما ایده های بسیار زیادی در مورد کارهایی که می خواهید در آینده انجام بدهید، دارید و به زودی امکان این فراهم می شود که اولین قدمتان را بردارید. اما درحالیکه وسوسه شده اید و فکرهای نادرستی می کنید، احساس می کنید که لازم است تصمیم دیگری بگیرید. معمولا شما قبل از اینکه دست به عملی بزنید دوست دارید صبر کند تا همه چیز روشن و واضح بشود. با وجود این حالا بیش از حد مشتاق شده اید که بدون دور اندیشی و احتیاط کافی اقدام کنید! به یاد داشته باشید، صبور بودن می تواند بزرگترین توانایی شما باشد.

فال روزانه متولدینبهمن

اگر با توجه به حرفهایی که دیگران بهتان می زنند کار کنید، امکان دارد که ارزش پولتان را نفهمید و بیشتر پول خرج کنید. این سخن به معنی این نیست که دیگران قصد ضرر زدن به شما را دارند؛ آنها فقط بیش از اندازه با شما مبهم حرف می زنند و این باعث شده سوءتعبیر شود و شما حرفهای آنها را اشتباه برداشت کنید. زمانی که شما بی صبرانه می خواهید تصمیمی قطعی بگیرید و می شنوید که دیگران در مورد حمایت کردن از شما حرف می زنند ممکن است ناخود آگاه گفته های آنها را تحریف کنید. اگر شما از عمق پیامهایی که دیگران برای شما دارند مطمئن نیستید از آنها بخواهید که واضح تر حرف بزنند!

فال روزانه متولدیناسفند

امروز عطارد با تفکرات تند و تیزش با نپتون (سیاره بخت شما) مقابله می کند و شما به سمت افکار تخیلی سوق داده می شوید. اما ونوس وارد برج سنبله می شود و شما باور می کنید که توجه تحلیلی از هرچیز دیگری مهمتر است! اگرچه روشن و واضح بودن ذهنتان بهتان کمک می کند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید؛ عقلانیت زیاد هم می تواند باعث شود که به بینش و ادراک خود مطمئن شوید.

منبع: میهن فال

فال روزانه سه شنبه 23 مهر 1398

فال روزانه دوشنبه 22 مهر 1398

فال روزانه یکشنبه 21 مهر 1398

فال ,روزانه ,اینکه ,شوید ,کمی ,باعث ,فال روزانه ,می کنید ,می شود ,شما را ,بخت شما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
panjareyhnasim zoology you78 whirlpool ecamerae nex2music1398 pahneyekavirdt officecenter leanbusiness iloveyou3