فال روزانه امروز یکشنبه بیست و یکم مهر 1398

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و یکم مهر 1398

فال روزانه متولدین فروردین

با وجود اینكه امروز وقت خالی زیادی دارید ولی نمی توانید خوب استراحت كنید. شما نمی توانید به خوبی بین كارهایی كه قول داده اید انجامشان دهید و اینكه اصلا هیچ كاری انجام ندهید تعادل ایجاد كنید. شما احساس می كنید شایستگی داشتن اوقات بیكاری بیشتری را دارید و از افرادی كه وظایف و مسئولیت هایتان را بهتان یادآوری می كنند رنجیده خاطر می شوید. فراموش نكنید دلیل عصبانیت شما واقعا هیچ ربطی به دیگران ندارد؛ بلكه شما می توانید با تغییر دادن نگرش های خود زندگی تان را نیز بهتر كنید.

فال روزانه متولدیناردیبهشت

دوستان شما امروز در عین حال كه فعالیت جدید و غیر قابل منتظره ای را بهتان پیشنهاد می كنند عامل اصلی هیجانات شما نیز هستند. متاسفانه شما نمی توانید به پیشنهادات اجتماعی جواب مثبت بدهید، چرا كه با یك مشكل شخصی و خصوصی دست و پنجه نرم می كنید. سعی كنید كه بر اساس همه چیز و هیچ چیز تصمیم گیری نكنید. شما می توانید بدون دوری كردن از مسائل مهم باز هم لذت ببرید.

فال روزانه متولدینخرداد

امروز دوستانتان به شما به عنوان یک رهبر و مدیر نگاه می كنند، اما وقتی كه شما این مسئولیت را به عهده می گیرید از تصمیماتتان شگفت زده می شوند. شما زیاد میل ندارید این نقش را قبول كنید، ولی بیشتر از همه انتظار دارید افراد دیگر هم هر یک به نوبه خود مسئولیت های خود را انجام دهند. در نهایت یكی از بهترین ت های شما این است كه حتی اگر روش و سبک شما باعث ناراحتی افرادی كه ازتان پیروی می كنند شود باز هم آن را تغییر نمی دهید.

فال روزانه متولدینتیر

شما امروز می توانید با كمک حس ششم خود فراتر از محدودیت های احساسی همیشگی خود را نیز ببینید، اما این موضوع می تواند باعث بهم ریختن اعصاب دیگران شود. متاسفانه تا موقعی كه نتوانید انتخاب های خود را با منطق و دلیل برایشان شرح دهید آنها طبق برنامه هایتان كار نخواهند كرد. اگر شما نسبت به عدم حمایت دوستانتان از خود بیش از حد حساسیت نشان می دهید، پس شاید به خودتان شک دارید. به یاد داشته باشید ناتوانی شما در ابراز كردن نظریات تان نتیجه نادرستی و اشتباه بودن نگرش تان است.

فال روزانه متولدینمرداد

یک تغییر ناگهانی در احساسات قلبی تان امروز شما را قادرمی سازد چیزهای بیشتری را با وضوح بیشتر ببینید، اما نمی توانید به راحتی این دیدگاه جدید را قبول كنید. شما هنوز درگیر ررویاهای ایده آلیستی خود هستید كه حتی تلنگری خیلی قوی نیز نمی تواند این تصویر زیبا را خراب كنید. قبول كردن واقعیت به این معنی نیست كه مجبورید تمام رویاهایتان را فراموش كنید.

فال روزانه متولدینشهریور

امروز ممكن است یک نفر با رفتارهای غیر قابل پیش بینی اش شگفت زده تان كند، اما برای شما بیشتر مهم است كه بتوانید در هر قدمی كه به جلو برمی دارید این رفتار را قبول كنید. استقامت و مقاوت شما تحلیل رفته است، اما در نهایت ترس و هراستان از تغییر كردن بیشتر از هر تغییری بهتان آسیب می زند. با وجود اینكه در عدم استقامت و پایداری زیاده روی كرده اید، ولی كمی صبر و انعطاف پذیری زندگی تان را آرامتر خواهد كرد.

فال روزانه متولدینمهر

شما امروز شاید سركش و جسور شده باشید و یا شاید هم با فردی روبرو شوید كه برخلاف این انرژی های لجام گسیخته فعالیت كرده و كار خودش را می كند. البته بهتر است به جای اینكه با دوست و همكارتان به خاطر عدم موفقیتش برخورد كنید، در رفتار خود تغییراتی مثبت ایجاد كنید. هم اكنون به جای اینكه روی افراد دیگر حساب كنید و درنهایت ناامید هم بشوید، بهتر است كه خودتان به تنهایی همه كارها را بكنید.

فال روزانه متولدینآبان

با وجود اینكه شما امروز سعی می كنید بر اعصاب خود مسلط باشید، ولی وقتی بفهمید كسی كه خیلی دوستش دارید احساسات شما را اشتباهی متوجه شده است، نمی توانید خونسردی خود را حفظ كنید. نیاز شما برای استقلال و داشتن آزادی بدین معنی نیست كه دوست ندارید كسی هم راهیتان كند و یا از صمیمی شدن خوشتان نمی آید، ولی با این حال هنوز هم می توانید شریك زندگی تان را بترسانید. تمام تلاشتان را بكنید كه بین روابط و استقلال طلبی تان تعادل ایجاد كنید تا بدین وسیله نگرش های منفی كه به خاطر ترس از تنها شدن افزایش می یابد را از بین ببرید.

فال روزانه متولدینآذر

الان زمانی جدی بودن است، البته این حرف وما در مورد مسائل كاری نیست. شما احساس می كنید كه وظایف زیادی دارید، در حالیكه احساسات و علایق تان شما را به سفری دور و دراز از عجایب می كشاند. فقط یادتان باشد كه نتایجی كه امروز شما بدانها دست یافته اید، وما نتایج صحیحی نیستند. توجه كردن به جزئیات می تواند با جریانی آرام شما را برای چند هفته از برنامه تان جلوتر بیندازد.

فال روزانه متولدیندی

شما امروز هر چقدر كه به برنامه ریزی خود بیشتر بچسبید و بخواهید تابع آن باشید، بیشتر از آن جدا می افتید. پس بهتر است به جای اینكه بر طبق ساعت و زمان بندی خود كار كنید، هر كاری كه به نظرتان در مرحله بعدی درست می آید را انجام دهید. عجیب اینكه هر قدر از جاه طلبی و بلند پروازی خود بكاهید بیشتر به دست می آورید.

فال روزانه متولدینبهمن

شاید امروز چیزی یاد بگیرید كه اعتقادات اصلی شما را تغیر دهد و این موضوع برایتان از اهیمت خاصی برخوردار است. حالا شما آماده اید كه فكر خود را تغییر دهید و در عین حال به خاطر این تغییر دیدگاه ناگهانیتان دیگران را نیز شگفت زده كرده اید. اما شما با وجود اینكه شک و تردیدهایتان را مخفی كرده بودید، ولی مدت زمان زیادی در مورد این دیدگاه جدید خود تحقیق می كردید. حتی اگر با ایده های جدید خود وارد اجتماع شدید، بدانید كه همیشه باید در حال تغییر كردن باشید.

فال روزانه متولدیناسفند

امروز با وجود اینكه در مورد تصمیمات مهم خود خیلی جدی عمل می كنید، ولی با این حال دیگران باز هم فكر می كنند شما اشتباه كرده اید. شاید آنها شما را به بی مسئولیت بودن متهم كنند، درصورتی كه اصلا اینگونه نیست. پس اكنون در مورد برنامه های مهم خود با آنها صحبت نكنید، شما هر چقدر بیشتر حرف بزنید اختلاف نظرهایتان با آنها بیشتر خواهد شد.

منبع: میهن فال

فال روزانه سه شنبه 23 مهر 1398

فال روزانه دوشنبه 22 مهر 1398

فال روزانه یکشنبه 21 مهر 1398

كه ,كنید ,فال ,روزانه ,تان ,اینكه ,فال روزانه ,شما را ,وجود اینكه ,شما امروز ,خود را ,روزانه امروز یکشنبه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
reportaj68 ahanglori pikiasohonr gardenpressure pslover niloorayanehpc panjarechobi dive minurayanehise tjarat1